Satıs Sonrası Hizmetler

 Anasayfa / Filo Kiralama / Satış Sonrası

YOLDA BEKLETMEZ

Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti, müşterilerine filo yönetimi hizmeti sunmaktadır. Hizmet, kiralanan araçlar teslim edildiği anda başlar ve araçların geri teslim alınmalarına kadar devam eder. Her biri kendi konusunda eğitimli ve uzman personeli , tüm Türkiye çapında yaygın Yetkili Servis Ağı, İdari ve Operasyonel Teknik Ekibi, Acil Müdahale Sistemleri, Tedarikçi ve Taşeronları ile hizmetinizdedir.

SATIS SONRASI HİZMETLER

 • Hasar ve Risk Yönetimi

  Hasar bölümü, kaza olması halinde, resmi evrak işleri, sigorta ve expertiz işlemleri ile araçlarınızın onarım süreçlerinde size hızlı hareket etme olanağı sağlar.

 • Bakım-Onarım ve Bilgilendirme

  Kullanılan araçların zaman içerisinde sorun yaratmamasının en önemli şartı, marka modele bağlı olarak üretici firmaların belirlediği kilometrelerde rutin bakım-onarımlarının yapılmasıdır. Bakım-Onarım Departmanı bu sürecin takibi, sağlıklı ve hızlı işleyişi için çalışır.

 • Operasyon

  Araçların sıfır olarak teslimatının müşterilere sorunsuz olarak yapılmasıyla beraber başlayan ve kira süresi bitiminde teslim alınmasına kadar geçen süredeki tüm işlemlerin hızlı ve güvenilir bir biçimde takibi için çalışır.

 • Müşteri İlişkileri ve Asistant Hizmeti

  Mesai saatleri içerisinde Call Center’ın yanında, diğer bölümlerdeki yetkililerimiz 24 saat açık mobil telefonları ile müşterilerinize güvenli ve hızlı hizmet vermek için çalışır.

 • Ölçülebilen Risklerin Belirlenmesi ve Ürün Yapılandırması, Danışmanlık Hizmetleri ve Müşteri Eğitimi

  Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. Bizim işimiz uzun vadeli dostluklar oluşturmak üzerine kuruludur. Bizler, sizler için uygun filo seçeneklerini tasarlar, şirketinizi analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirleriz. Ardından süratle, size en uygun çözüm paketini sunarız. Farklı sektörlerden ve farklı firmalardan edindiğimiz yıllara dayanan tecrübeyi sizlerle paylaşır, size en uygun seçenekleri sunarız. Bununla birlikte, Firmanızın gerekli duyduğu anlarda ya da ileride gerçekleşebilecek olağanüstü durumlarda şirketimizin teknik personelinden Filo Kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza uygun destek alabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.