Filo Kiralama Avantajları

 Anasayfa / Filo Kiralama / Avantajları

MEZ OTO FİLO KİRALAMA

Ulaşım araçlarına duyulan ihtiyaç ciddi bir yatırım maliyeti yükünü de beraberinde getirmektedir. Filo Kiralama / Operasyonel Araç Kiralama Sistemi, bu konuda sizlere etkili bir çözüm sunmaktadır.


Filo Kiralama Yönetimi, araçların zamanında ve ilgili adreslere teslimatı, kaza yönetimi, bakım, onarım hizmeti, lastik takip ve değişim birimi, 24 saat kesintisiz Asistans destek hizmeti ve kullanıcı performansına yönelik düzenli ve şirketlerle özel raporlama gibi geniş bir yelpazede yer alan hizmetleri içerir.

MEZ OTO'DAN

PROFESYONEL FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ İLE

İÇİNİZ DE,    İŞİNİZ DE RAHAT OLSUN

FİLO KİRALAMA AVANTAJLARI

 • Sizlere Özel Çözümler Sunar

  Araç parkımızın genişliği ve çeşitliliği sayesinde, işletme yapınızı göz önüne alarak size en uygun seçenekleri sunarız.

 • Finansal Fayda Avantajı Sunar

  Şirketinizden sermaye çıkışı olmaz. Satın alma bedeli veya belirli bir sermaye ayırmanıza gerek yoktur. Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi farklı kaynaklarda işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

 • Motorlu Taşıtlar Vergisi Avantajı Sunar

  Ocak ve Temmuz dönemlerindeki motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri, ekibimiz tarafından takip edilir ve yapılır. Bu işlemler için kaynak ve zaman ayırmak zorunda kalmazsınız.

 • İşletmenize Zaman, Personel ve Nakit Avantajları Sunar

  Araçlara ait Tescil, Motorlu Taşıtlar Vergileri, Egsoz Pulları, Muayeneler, Periyodik Bakım ve Onarımlar, Parça Masrafları, Lastik Değişimleri ve Zincir vs. gibi öngörülmesi güç ve mevsimsellik arz eden giderleriniz olmaz. Bu filoyu yönetecek ve bu işlemleri takvimsel olarak takip edecek teknik personele gereksinim duymazsınız.

 • Vergi Avantajı Sunar

  Filo Kiralama Operasyonu ile yatırımınızı giderleştirebilirsiniz. Her ay düzenlenen aylık kira faturalarının direkt gider yazılabilmesi, şirketinize vergi avantajı sağlar. Kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay firmanızın ödeyeceği KDV’den mahsup edilerek vergi avantajı yaratır.

 • Lastik Değişimi Masraflarında Avantaj Sunar

  Lorem Ipsum is simply dummy text of theprinting and typesetting it has the randomised words.

 • Kaza Yönetimi ve İkame Araç Avantajı Sunar

  Filo Kiralamalarda, Trafik Kaza Tespit Tutanağı alındıktan hemen sonra, yeni bir araç tahsis edilir. İkame araçlarla çalışanlarınız ve siz araçsız kalmaz, ticari faaliyetlerinizi planladığınız gibi sürdürmeye devam edersiniz.

 • Aylık Sabit Ödeme Güvencesi Sunar

  Ödemelerinizi taksit taksit kullandıkça yaparsınız. İleride meydana gelebilecek kötü sürprizlerle veya beklenmedik giderlerle karşılaşmaz, ödemelerinizi aylık olarak sabitleyebilir ve bütçenizi bu ödeme planına göre yapabilirsiniz.

 • Bakım – Onarım Masraflarında Avantaj Sunar

  Araçlara ait periyodik bakım onarım masraflarını ücretsiz gerçekleştirilir. Arıza halleri, bakım-onarım konuları ve sorunları ile ilgilenmez, yurt çapındaki anlaşmalı servislerimiz sayesinde her zaman öncelikli olarak hizmet alır, hem siz hem de şirketinizdeki araç kullanıcılarının rahat etmelerinin avantajını yaşarsınız.

 • Kasko ve Trafik Sigortası Avantajı Sunar

  Araçların Zorunlu Trafik Sigortaları ve Kaskoları tarafımızca takip edilir ve yapılır. Kiraladığınız tüm araçlar kaskoludur.

 • Acil Çözüm ve Asistant Hizmet Avantajı Sunar

  7 gün 24 saat yol yardımı da dahil, araçlar hakkında her türlü detay bilgiye ulaşılabilecek Asistans hizmet desteği sağlar.

 • Geniş Araç Yelpazesi, Esneklik ve Uzlaşma Kolaylığı Avantajı Sunar

  Araçlarınızın eskidiği düşündüğünüzde sözleşmenizi yeniler, yeni araçlar alırsınız. Bu, firmanıza etkin masraf kontrolü yapma ve potansiyel gelişmeleri anında değerlendirme avantajı sağlar.